Váš obchod z kategorie Zdravá výživa BIO DAY v obchodním centru Novodvorská Plaza

Shop visual BIO DAY

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

+420 727 978 819

Webové stránky

Obchod BIO DAY

Vítejte v prodejně BIO DAY!

Nabízíme široký výběr biopotravin, biokosmetiky, specialit raw food, ale i potravin pro zákazníky s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou. Chcete si pochutnat na něčem, co je spolehlivě kvalitní a udělat tak něco nejen pro své chuťové buňky, ale i pro své zdraví? Potom jsme tu právě pro vás!

Nabízíme až 90 procent zboží v biokvalitě, kterou zaručuje speciální certifikace.

Z běžných potravin nabízíme biomaso ze Sasovské farmy, klobásky, paštiky, sádlo či škvarky. Pečivo pochází z Alrichovy biopekárny. Na výběr máme vedle klasického žitného chleba i celozrnné produkty slané i sladké. Široká je nabídka mléčných výrobků – klasické, kozí i ovčí sýry a jogurty, např. od české biofarmy DoRa nebo Bio Vavřinec.

Vyberou si i lidé, kterým stravování znepříjemňuje některá z alergií. V nabídce jsou bezlaktózové jogurty, mléko a sýry. Vyloženě přátelský je potom náš obchod k lidem s bezlepkovou dietou. Kromě sušenek, kaší a balených chlebů si tady můžete koupit i čerstvé bezlepkové pečivo.

Jsme prodejním a odběrovým místem kvalitního müsli Mixit a partnerská prodejna firmy Sonnentor, ta nabízí širokou řadu biokoření a biočajů, marmelád, medů či sirupů. A na své si přijdou i milovníci takzvaného raw food.

Nenajdete-li v BIO DAY to, co zrovna sháníte? Nevadí. Stačí se přímo v prodejně domluvit a konkrétní produkt vám rádi objednáme  :-)

 

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
Otevírací doba nákupní galerie
denně od 9 do 21 hodin

Telefon : +420 225 437 100
> Kontaktujte nás

Top