Váš obchod z kategorie Další praktické služby FOTOAUTOMAT v obchodním centru Novodvorská Plaza

Obchod FOTOAUTOMAT

Digitální fotoautomaty PRO-MATIC ČR jsou samoobslužné fotokabiny nové generace, postavené na současných technologiích digitální fotografie a počítačového zpracování obrazu. Jsou pečlivě navrženy podle dlouholetých zkušeností společnosti PRO-MATIC ČR s provozem starších generací fotoautomatů, zejména s ohledem na kvalitu fotografií, spolehlivost a bezpečnost provozu, snadnou použitelnost a atraktivní design odolný proti vandalismu.

Fotoautomaty komunikují s uživateli v češtině a několika světových jazycích, hlasová komunikace a bezbariérový přístup usnadňují použití i lidem s handicapem.

Ovládání fotoautomatů je díky dotykové obrazovce a jednoduchému návodu rychlé a intuitivní, pohotový zákazník odchází s fotografiemi za pouhou 1 minutu.

Kabiny nabízejí kromě obvyklých průkazových fotografií v barevném i černobílém provedení také portréty, řadu druhů veselých fotografií či pohlednic a pestrý výběr kalendářů s různými motivy.

Průkazové fotografie z našich automatů splňují požadavky na průkazové foto v ČR i EU nejen z hlediska formátu, ale i z hlediska kvality a barevné stability obrazu.

Platební modul automatu umožňuje platbu v Kč i v €urech.

Automaty jsou denně kontrolovány a zejména čištěny, aby neustále budily ten nejlepší dojem.

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
Otevírací doba nákupní galerie
denně od 9 do 21 hodin

Telefon : +420 225 437 100
> Kontaktujte nás

Top