Váš obchod z kategorie Oblečení a doplňky LINDEX v obchodním centru Novodvorská Plaza

Shop visual LINDEX

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

241 490 280

Webové stránky

  • LINDEX na sociální síti :

Obchod LINDEX

Lindex patří s 450 prodejnami ve 14 zemích mezi vedoucí evropské módní řetězce. Naším posláním je nabízet dostupnou, ale inspirativní módu. Obchodní koncept značky Lindex se prostřednictvím dámského a dětského oblečení a dámského spodního prádla zaměřuje na ženy se zájmem o módní trendy. Lindex je součástí finského konglomerátu Stockmann. Pro více informací navštivte www.lindex.com

Pro jarní sezónu bude modelkou módy Lindex krásná a mnoha talenty obdařená herečka Penélope Cruz.Bude figurovat ve třech kampaních: na večírku na červeném koberci, při odpočinku v oblíbeném oblečení a v poslední kampani bude Penélope oblečená v těchto kouscích pro letošní léto.Na prodejnách a on-line bude toto oblečení dostupné od 24. dubna. 

„Svou vytříbenou elegancí Penélope Cruz dodává kampani nádhernou ženskost. Kombinace jejího temperamentu a fascinujícího života filmové hvězdy společně s jejím smyslem pro humor jsou prvky, díky nimž budou tyto kampaně zábavné a vzrušující,“ říká Johan Halin, ředitel Konceptuálního a marketingového oddělení společnosti Lindex. 

Penélope Cruz bude modelkou společnosti Lindex ve třech jarních kampaních. Ty spojuje příběh, v němž s Penélope strávíme víkend. Páteční večer je ideální pro oslňující večírek ve vší parádě, červený koberec a fotografy. V sobotu uvidíme Penélope, jak ve svém oblíbeném oblečení doma odpočívá. V poslední kampani pak Penélope, jež na sobě bude mít tyto letní kousky, doprovodíme na pozdní snídani do vily ve Středomoří. 

„Když jsem byla modelkou pro velkou mezinárodní módní společnost, jako je Lindex, náramně jsem si to užívala. To oblečení se mi líbí, skutečně vyhovuje mému stylu,“ tvrdí Penélope Cruz. 

„Penélope Cruz je tou nejlepší modelkou pro jaro. Módu z různých kolekcí předvádí naprosto fantasticky. Je pozitivní, sebevědomá, vřelá a vyzařuje z ní spousta energie, čímž skvěle zosobňuje značku Lindex,“ dodává Johan Hallin. 

Od roku 1997, který znamenal přelom v její kariéře, Penélope Cruz hrála v mnoha výtečných filmech, jako Vše o mé matce či v cenami ověnčeném filmu Pedra Almodóvara Volver z roku 2006. Penélope získala Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli, a to za ztvárnění Maríe Eleny ve filmu Vicky Cristina Barcelona režírovaného Woody Allenem

„Skutečnost, že Penélope je slavná po celém světě je jednoznačnou výhodou, neboť naše společnost působí na globálním trhu,“ uvádí Johan Hallin. Poslední významná mezinárodní spolupráce společnosti Lindex v oblasti designu, kdy se tento módní dům spojil se značkou Missoni, vzbudila rozruch v celém světě. Mimo jiné překonala rekord ve výši darů určených na boj proti rakovině prsu, přičemž prodeje na webu www.lindex.com překonaly všechny dosavadní rekordy. 

„Široký marketingový přístup pracující v kampaních s osobnostmi a využívající vzrušující spolupráce v oblasti návrhářství je součástí naší strategie. A je samozřejmě mimořádně příjemné, když naše kampaně vzbudí na Internetu pozornost, a kolekce se přes webové stránky www.lindex.com vyprodají,“ říká dále Johan Hallin. 

Kolekce budou dostupné ve všech prodejnách společnosti Lindex a také na adrese www.lindex.com od 24. dubna.

Naše ostatní obchody z kategorie

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
Otevírací doba nákupní galerie
denně od 9 do 21 hodin

Telefon : +420 225 437 100
> Kontaktujte nás

Top