Váš obchod z kategorie Oblečení a doplňky TAKKO v obchodním centru Novodvorská Plaza

Shop visual TAKKO

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

241 405 818

Webové stránky

  • TAKKO na sociální síti :
Naše ostatní obchody z kategorie

Obchod TAKKO

 

 

Ať už módně rafinovaný, jednoduše slušivý nebo sportovně ležérní, ten kdo si rád pořídí nové kousky do svého šatníku, v Takko Fashion nemusí sahat hluboko do kapsy. U nás se celá rodina oblékne za příznivé ceny! S více než 1.800 pobočkami v tuzemsku i v zahraničí je Takko Fashion považován za jeden z největších prodejců módy.

 U nás najdete vždy něco nového: od jedinečných kousků oblečení až po perfektně sladěné modely. To se nám daří díky neustálým dodávkám nového zboží do prodejen a pravidelným obměnám jednotlivých módních kolekcí. Dbáme na to, aby naše kolekce byly vždy aktuální a měly vysokou kvalitu.
Náš sortiment není zaměřen pouze na dámský a pánský, ale i na teenagery a naše nejmenší. Jednotlivé kolekce jsou doplněny bohatou nabídkou doplňků a spodního prádla. Naše kolekce se skládají výhradně z vlastních značek, které zaručují vysoký stupeň módnosti a jsou zároveň velmi nositelné. Na své si přijdou také zákaznice s konfekční velikostí  42-54.

Pro  aktuální nábídky prosím klikněte na odkaz www.takko.cz a hned uvidíte co nového jsme pro Vás nachystali. Samozřejmostí jsou i PROSPEKTY, pokud jste zaregistrovaní pak se můžete těšit na naše Family Dny  a další speciální nabídkové akce.

Aktuální leták a jiné akce na www.takko-fashion.com/cs_cz

 

Firma Takko Fashion se těší na Vaši návštěvu.

  

 

 

Naše ostatní obchody z kategorie

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
Otevírací doba nákupní galerie
denně od 9 do 21 hodin

Telefon : +420 225 437 100
> Kontaktujte nás

Top